v2.4.1

Kreator Rizo to najłatwiejszy w obsłudze system tworzenia stron WWW, jest idealnym dodatkiem do oferty hostingu.

Kreator Rizo to między innymi:

  • Ponad 100 profesjonalnych szablonów gotowych do wykorzystania - wciąż tworzymy nowe!
  • Łatwa nawigacja i obsługa
  • Graficzny edytor HTML
    - tworzenie strony WWW jest tak proste jak tworzenie dokumentu MS Word!

Zamów Teraz!

To jest dokładnie to czego szukaliśmy! Rynek szybko się rozwija, a konkurencja nie śpi, decyzja dołączenia kreatora do oferty była strzałem w dziesiątkę!
Mariusz Karczmarczyk,
współwłaściciel jednej z polskich
firm hostingowych
 
 

Zamów Teraz!

 
 

Jak to działa?
Kreator Rizo sprzedawany jest na zasadach licencji, w abonamencie miesięcznym. W zależności od liczby klientów, możesz zdecydować się na większą ilość licencji lub mniejszą. Licencja jest równa z jedną domeną, jeśli więc Twój abonament obejmuje 25 licencji, z kreatora będzie mogło skorzystać 25 klientów. Więcej na temat licencji i kosztów tutaj.

Dostarczamy oprogramowanie, które należy umieścić na swoim serwerze. Od momentu poprawnej konfiguracji, kreator działa automatycznie dla każdego klienta Twojego hostingu. Wersja demo.

Razem z kreatorem dostarczamy pakiet profesjonalnych szablonów, czyli gotowych wzorów stron WWW, z których mogą korzystać Twoi klienci. Udostępniamy także pełne informacje jak tworzyć własne szablony, które byłyby dostępne tylko dla Twoich klientów.

Zastosowanie
Kreator Rizo jest łatwym systemem zarządzania treścią, jego główną zaletą jest właśnie prosta obsługa. Klient zarządzający własną stroną nie musi nawet znać HTMLa, a wszystkie funkcje kreatora są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Produkt jest skierowany do początkujących i średnio zaawansowanych odbiorców, ludzi odpowiedzialnych za firmową stronę www, czy właścicieli małych i średnich przedsiębiorstw chcących zredukować koszty i stworzyć stronę internetową samodzielnie.

Wymagania
Wymagania techniczne:

  • Dowolna platforma (Unix/Linux/FreeBSD/Windows)
  • Obsługa PHP (www.php.net)
  • Zend Optimizer (www.zend.com)

Kreator nie wymaga bazy SQL, co czyni go jeszcze lepszym!Korzyści dla Twoich Klientów...

Szybka instalacja
Instalacja jest niezwykle szybka i prosta, od gotowej strony WWW dzielą tylko 3 kroki! Klient ma do wyboru kilkadziesiąt gotowych wzorów, z których może skorzystać tworząc swoją stronę internetową!

Bezpieczeństwo
Aby zalogować się do systemu i zmienić treść strony, trzeba podać identyfikator i hasło, dzięki czemu nikt niepowołany nie ma dostępu do danych!

Łatwa nawigacja
Wszystkie podstrony serwisu są widoczne w przejrzystym drzewku. Są zawsze pod ręką!

To dzieki intuicyjnej nawigacji kreatora, od razu wiadomo, gdzie i jak dodać nową podstronę, zdjęcie, ankietę, czy newsa!

Edycja podstron ...
...jeszcze nigdy nie była taka prosta!
Każdą podstrone edytujesz graficznie - bez znajomości HTML! Tworzenie podstron jest tak proste jak pisanie dokumentu w MS Word!

: Strona Główna : Produkt : Demo : Koszty : Pomoc : Program Partnerski : Kontakt :
Copyright (c)2002-2005 Rizo.pl, All rights reserved